Jak zostać uczniem klasy pierwszej

Do Zamkowej Szkoły zapraszamy uczniów klas od I do VIII.

• Jak zostać uczniem Zamkowej Szkoły w klasie I ?

Szanowni Rodzice!

• Jeżeli chcecie, aby Wasze Dziecko było uczniem I klasy „Zamkowej Szkoły” zadzwońcie do nas, aby umówić się na rozmowę i ustalić termin spotkania.
  • Na spotkanie zapraszamy rodziców i przyszłych uczniów. Pokażemy szkołę i opowiemy o niej, odpowiemy na Państwa pytania.
  • Jeżeli zdecydujecie, że Wasze dziecko będzie naszym uczniem należy dopełnić formalności związanych z zapisem do szkoły:
    • wypełnić kartę zgłoszenia (pobierz) i dostarczyć ją do sekretariatu szkoły osobiście lub drogą elektroniczną (scan wypełnionej karty).
    • Zapoznać się z regulaminem szkoły i umową o świadczenie usług edukacyjnych
    • Zawrzeć umowę ze szkołą poprzez podpisanie ww. dokumentów
    • Dopełnieniem formalności jest uiszczenie opłaty wpisowej równej wartości czesnego za jeden miesiąc
    • Dla rodziców, których dzieci przechodzą z Przedszkola „Bajkowy Zameczek” do „Zamkowej Szkoły” wysokość wpisowego  obejmuje 50% zniżki
  • Gwarancją miejsca jest złożenie karty zapisu i wpłata wpisowego.
  • Rekrutacja prowadzona jest do wyczerpania się miejsc.

Będę uczniem „Zamkowej Szkoły”

• W miesiącu kwietniu lub maju zapraszamy także do naszej szkoły na dzień „Będę uczniem” podczas którego przyszły pierwszoklasista :
      • spędza dzień w klasie biorąc udział w zajęciach planowych,
      • obserwuje życie szkoły,
      • poznaje nauczycieli,
      • poznaje przyszłych starszych kolegów i koleżanki,
      • doświadcza „w pigułce” jak być uczniem.
    • Podczas pobytu w szkole przyszli uczniowie są objęci wewnętrzną diagnozą szkolną gotowości szkolnej.

Będę rodzicem Zamkowej Szkoły

• W czerwcu zapraszamy na spotkanie wszystkich rodziców przyszłych uczniów Zamkowej Szkoły, na którym informujemy o tym jak przygotować swoje dziecko do rozpoczęcia szkolnej edukacji.

Koszt stałej opłaty miesięcznej – 850 zł.

Koszt opłaty miesięcznej dla drugiego dziecka pomniejszona o 30%