Rekrutacja

Nasza Szkoła jest przyjazna dzieciom i rodzicom, jest bezpieczna i zapewnia dobre warunki nauki. Zapraszamy dzieci i rodziców do odwiedzenia naszej szkoły.

Zasady rekrutacji do klasy I szkoły podstawowej

Dokumenty wymagane przy przyjęciu:

1. Karta zgłoszenia dziecka do klasy I szkoły podstawowej
  2. Jedno zdjęcie legitymacujne

Nauka w szkole jest odpłatna. Czesne wynosi 600 zł i obejmuje, poza podstawową programową, takie zajęcia jak: język angielski i język niemiecki, rytmikę, aikido, taniec, szachy, naukę gry w tenisa i naukę pływania. Czesne nie obejmuje opłaty za wyżywienie. Na drugie i kolejne dziecko przysługuje rabat.

Zasady rekrutacji do przedszkola

Zapisy do Przedszkola „Bajkowy Zameczek” w Radzionkowie odbywają się na podstawie zgłoszenia Rodziców, poprzez wypełnienie poniższych dokumentów:

1. Karta zgłoszenia do przedszkola

i wpłaty wpisowego w wysokości 300 zł.

Nauka w przedszkolu jest odpłatna. Czesne wynosi 300zł, obejmuje dodatkowe zajęcia: język angielski, rytmika, aikido. Czesne nie obejmuje opłaty za wyżywienie. Na drugie i kolejne dziecko przysługuje rabat.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, pierwszeństwo mają dzieci, które są już wychowankami przedszkola „Bajkowy Zameczek”.

Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania, zapraszamy do kontaktu e-mail lub telefonicznego.