procent

Drodzy Rodzice!

Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1,5% podatku na rzecz  „Zamkowej Szkoły” . Osoby, które zechcą przekazać nam 1,5% podatku dochodowego w bieżącym roku, wystarczy, że wskażą w formularzu podatkowym numer pozycji rejestru w Krajowym Rejestrze Sądowym:

KRS 0000133718,

a w celu szczegółowym wpiszą:

Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Zamkowa Szkoła”.

Zdeklarowana kwota podatku wpłynie na rzecz Fundacji Andrzeja S. Piecucha „Powiatowe Dzieci”, która to z kolei przekaże uzyskane środki w całości na rzecz naszej szkoły.

Jednocześnie prosimy o promowanie Fundacji wśród znajomych i rodzin przybliżając im możliwość przekazania 1,5% podatku dla „Zamkowej Szkoły”.

Liczymy na Państwa życzliwość i zaufanie. Przekazane nam pieniądze planujemy przeznaczyć na zakup pomocy dydaktycznych i doposażenia placówki .

Z góry dziękuję za dar serca i łączę wyrazy szacunku,

Aneta Pasieka