Menu Zamknij

Opis szkoły

           Budynek „Zamkowej Szkoły” usytuowany jest w sercu Radzionkowa   obok Centrum Kultury Karolinka, tuż przy nowocześnie wyposażonym miejskim placu zabaw. „Zamkowa Szkoła” zajmuje samodzielnie prawe skrzydło kilkukondygnacyjnego budynku zespołu szkół. Obok budynku szkoły znajduje się  duży parkin samochodowy.
            W szatni na parterze każde dziecko ma swoją szafkę na  odzież i osobiste rzeczy.
            Na parterze znajdują się dobrze wyposażone sale edukacyjne, sala gimnastyczna, do której zapraszamy uczniów nie tylko oraz  na zajęcia  wychowania fizycznego, ale także na dodatkowe zajęcia sportowe, imprezy i akademie szkolne oraz chyba najbardziej ulubione miejsce uczniów czyli nowocześnie wyposażona sala komputerowa gdzie każdy uczeń ma do dyspozycji  swoje stanowisko komputerowe. Na parterze również uczniowie korzystają ze świetlicy oraz stołówki szkolnej. Na pierwszym piętrze znajdują się sale klas młodszych I-III, a na drugim klas starszych IV-VIII. Większość klas jest wyposażona w sprzęt audiowizualny oraz tablice mulimedialne. Uczniowie uczą się w kameralnych klasach maksymalnie do 16 uczniów.      
           Zależy nam, aby każdy uczeń dobrze czuł się w szkole, nawiązywał pozytywne relacje emocjonalne i potrafił współdziałać z innymi w osiąganiu wspólnych celów.

Zapraszamy do naszej szkoły !

Zamkowa Szkoła